Запис
online

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ

Ботулотоксин - це торгове найменування препарату, створеного на основі ботулінічного токсину двадцять років тому. Виробник препарату - компанія Allergan. Компанія випускає досить широкий спектр медичної продукції: імплантати для збільшення молочних залоз і філери, що розсмоктуються, на основі гіалуронової кислоти Juvederm.

img

Під дією Ботулінічного нейротоксину настає зниження активності м'язових рецепторів. Дрібні та глибокі зморшки розгладжуються, а поверхня шкіри стає рівною. Після ін'єкцій препарату Ботулотоксину блокується тільки викид ацетилхоліну - медіатора, який передає сигнал від нерва до м'яза, що призводить до ослаблення м'язового скорочення. Водночас зберігається кровопостачання та живлення м‘яза, що пояснює відсутність атрофії навіть після багаторазового введення ботулінічного токсину.

Ефект від ін'єкції Ботулотоксину
Процедура проводиться в умовах клініки. Тривалість проведення процедури не перевищує 10-15 хвилин. Ефект (зниження активності м'язів обличчя) повністю розвивається через 14 днів. У разі потреби, що буває рідко, проводиться корекція, тобто додаткові ін’єкції, проводиться на 14-у добу після основного введення препарату. Тривалість ефекту від ін'єкцій ботулотоксина становить від 4 до 6 місяців. Існують випадки, коли результат, зберігався протягом 10-12 місяців. Усе залежить від організму. Рекомендована частота проведення процедури (ін'єкцій) - 2 рази на рік.

Мы чекаємо на Вас

online Запис на прйом

Запис онлайн