Запис
online

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ

- методика збільшення розміру та зміни форми губ за допомогою гелів на основі гіалуронової кислоти (ГК). Безопераційний метод збільшення губ гелем - безпечний та ефективний, за умови правильного підбору препарату та грамотного виконання процедури.

img

Губи - важлива частина обличчя й зовнішності людини, вони гармонізують образ і привертають увагу. Красиві губи додають впевненості, сексуальної привабливості, підвищують самооцінку як жінок, так і чоловіків. За канонами сучасної класичної краси зараз у моді натуральні губи, в міру повні, симетричної форми й насиченого кольору. Тому можливість збільшити губи - це шанс змінити природну форму, об'єм губ і гармонізувати свій зовнішній вигляд.Гіалуронова кислота (ГК) - це природна складова шкіри людини, яка займається, в тому числі, підтриманням водного балансу. Згодом природний рівень кислоти в шкірі зменшується, знижується її зволоженість і, як наслідок, шкіра стає менш пружною та еластичною. Збільшення губ ГК дозволяє не тільки доповнити їх об'єм, але й повернути натуральний рівень зволоженості. Застосування цієї кислоти також обгрунтовано тим, що вона максимально сумісна з тканинами людини й, таким чином, безпечна та надійна.

У наших клініках збільшення губ проводиться за допомогою високоочищеної гіалуронової кислоти. Ми гарантуємо використання тільки сертифікованих препаратів, які купуються тільки в офіційних представників. Усі вони зареєстровані на території України, мають відповідні документи (сертифікати якості) й відповідають світовим стандартам безпеки.

Переваги використання філерів на основі гіалуронової кислоти для губ:

  • результат, який видно відразу;
  • мінімальна реабілітація;
  • безпека та гіпоалергенність;
  • повна біосумісність з тканинами людини, що гарантує своєчасне виведення препарату з організму;

Перед початком процедури лікар-косметолог наносить аплікаційну анестезію. Потім, за допомогою найтонших голок, у шкіру губ вводиться гель. Одразу після введення препарату видно перший результат, а максимальну ефективність можна буде оцінити вже через тиждень. Після введення філлеру потрібна мінімальна кількість часу на відновлення.Відразу після процедури пацієнт може повернутися до звичного способу життя, коли невелика набряклість зникне (2-3 дні).

Проведення процедури

Перед початком процедури лікар-косметолог наносить аплікаційну анестезію (за проханням). Потім за допомогою найтонших голок у шкіру губ вводиться гель. Процедура абсолютно комфортна, оскільки препарат має у своєму складі лідокаїн. Одразу після введення помітний перший результат, максимальну ефективність можна оцінити вже через тиждень, коли зійде постпроцедурний набряк. Після процедури необхідна мінімальна кількість часу на відновлення, відразу після процедури пацієнт може повернутися до звичного способу життя, як тільки зійде невеликий набряк (2-3 дні).

РЕЗУЛЬТАТ
Об’єм, зміна форми губ буде помітним протягом 6-12 місяців. Після цього препарат повністю біодеградує та вийде з організму. Повторити процедуру можна як після повного розсмоктування, так і не чекаючи його.

Мы чекаємо на Вас

online Запис на прйом

Beauty Clinic by
Dr. Nemirovskaya

Київ
Лівий берег (095) 77 13 777
м. Осокорки, вул. Дніпровська набережна, 26А

Правий берег (099) 77 13 777
м. Дружби Народів, Бульвар Дружби Народів, 32А
Інстаграм
клініки
dr.nemirovskaya.clinic
Інстаграм лікаря
Анни Немировської
dr_nemirovskaya
Інстаграм
косметики
skincare_nemirovskaya
Запис онлайн