Запис
online

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

Новоутворення на шкірі можуть з'явитися в будь-якому віці, але найчастіше з роками їх кількість на обличчі та тілі збільшується. Нерідко вони виглядають неестетично, а при невдалому розташуванні можуть спричиняти істотний дискомфорт.

img

ЯКІ НОВОУТВОРЕННЯ МОЖНА ВИДАЛИТИ?

НЕВУСИ. Родимки - скупчення пігменту меланіну, можуть бути плоскими, або об'ємними. Невуси генетично обумовлені, з'являються в результаті гормональних змін і під впливом ультрафіолету. У деяких випадках родимки можуть переродитися в злоякісну пухлину. Особливо важливим є своєчасне видалення новоутворень, що мають неправильну форму, зудять і розростаються.

КЕРАТОМА. Такі новоутворення зазвичай виникають у людей старшого віку. Причина їх появи - вплив ультрафіолету. Кератоми - плями темного кольору, які лущаться, тому вони дуже помітні на обличчі та тілі.

АТЕРОМИ. Це кісти, заповнені секретом сальних залоз, які утворюються через їх закупорки. Зазвичай атероми виникають на волосяній частині голови та можуть бути болісними.

ДЕРМАТОФІБРОМА. Такі утворення складаються зі сполучної тканини, мають овальну або круглу форму, тілесний колір. Зазвичай вони з'являються при гормональних патологіях й ендокринних порушеннях.

БОРОДАВКИ, ПАПІЛОМИ ТА КОНДИЛОМИ. Ці витягнуті, ребристі новоутворення спричинені вірусом папіломи людини. Вони часто з'являються групами та виглядають неестетично.

КОНТАГІОЗНИЙ МОЛЮСК. Висипання у вигляді безболісних білястих вузликів з'являються при зараженні одним із вірусів віспи. Такі утворення зазвичай численні та легко поширюються по тілу.

СПОСІБ ВИДАЛЕННЯ
Радіохвильове видалення новоутворень

Цей метод передбачає нагрівання та випаровування тканин під дією високої температури. Процедура проходить безкровно, накладати шви не потрібно.

Видалення новоутворень радіохвильовим методом підходить за наявності дрібних (до 10 мм) дефектів. Водночас розташовуватися вони можуть як на відкритих ділянках тіла, так і в важкодоступних місцях, наприклад на слизових оболонках носа, рота і т. д.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА Процедура проводиться амбулаторно, відразу після її завершення можна піти додому. При видаленні новоутворень використовується місцева анестезія. Залежно від розміру та кількості наявних на шкірі елементів процедура займає від 10 хвилин до 1 години.

ВІДНОВЛЕННЯ У перші дні після видалення не рекомендується мочити та нагрівати оброблену область. Слід утриматися від купання у ванні, басейні чи водоймах, відвідування солярію. Для захисту місця впливу від ультрафіолетових променів необхідно закривати шкіру одягом, або користуватися засобами з UV-фільтром.

Мы чекаємо на Вас

online Запис на прйом

Beauty Clinic by
Dr. Nemirovskaya

Київ
Лівий берег (095) 77 13 777
м. Осокорки, вул. Дніпровська набережна, 26А

Правий берег (099) 77 13 777
м. Дружби Народів, Бульвар Дружби Народів, 32А
Інстаграм
клініки
dr.nemirovskaya.clinic
Інстаграм лікаря
Анни Немировської
dr_nemirovskaya
Інстаграм
косметики
skincare_nemirovskaya
Запис онлайн